o nas

Kiedy dochodzi do konfrontacji dwóch sił, dwóch znaczeń powstaje coś niezwykłego…\

Decyzja jaką podjęliśmy o połączeniu doświadczenia w sektorze tworzyw sztucznych oraz wieloletnie przetarcie w meandrach handlowych zaowocowała właśnie powstaniem POLIPONERY.


Jesteśmy młodą,  dynamiczną firmą, która zawsze jest POLI:


- zajmuje się kompleksowo realizacją Twoich zleceń
- pracuje w obrębie wszelkich tworzyw i pochodnych im takich jak np. POLImery: POLIwęglany...
- jest rdzennie POLska


I nigdy nie zapomina o cechach paraPONERY:


- doskonała jakość i precyzja
- idealna kooperacja na wszystkich szczeblach projektu
- pracowitość w jedynym, słusznym celu – Twoim sukcesie!


Naszym celem jest od samego początku, aktywne uczestniczenie w budowie rynku usług tworzyw sztucznych (cięcia, gięcia i klejenia). Opieramy swoje działania na doświadczeniu, nowoczesnych metodach i technologiach pracy, znajomości rynku oraz przede wszystkim dokładnym rozumieniu Twoich potrzeb.


Nasz zespół nie ustaje w wysiłkach, aby jak najlepiej poznać Ciebie – naszego partnera i Twoje potrzeby. Zabiegamy o Ciebie, uważnie zbierając i analizując Twoje opinie, które są dla nas cennymi wskazówkami w stałym podnoszeniu jakości naszych usług.
Od początku podchodzimy do realizacji zleceń nieszablonowo, starając się być Twoim najlepszym doradcą w zakresie materiału oraz rozwiązań, tak byś mógł stworzyć znaczącą przewagę wśród swoich konkurentów.


Na każdym etapie realizacji projektu nadrzędną wartością jaka nam przyświeca to JAKOŚĆ!

Rafał Świech
tel. 603-307-787

rafal.swiech@poliponera.com

Od wielu lat funkcionuje w branży tworzyw sztucznych. Od zawsze majsterkowicz-konstruktor, tzw. "złota rączka". Zwolennik innowacyjnych ale praktycznych rozwiązań. Cechy: dokładny, konkretny, ambitny, wszechstronny, cierpliwy, ukierunkowany na cel. Pasjonat fotografii reportażowej i produktowej. Zapalony rowerzysta, wędkarz i żeglarz.

QR Kod - Poliponera Rafał Świech

QR Kod - Poliponera Rafal Świech
Wojciech Piorun
tel. 881-222-484
wojciech.piorun@poliponera.com

Od początku kariery wspierałem swoją osobą dynamiczne firmy, znajdujące się w różnych stadiach rozwoju.  W trakcie 14 zawodowych lat, bez względu na to, jakie stanowisko piastowałem, kształtowałem w sobie umiejętność pomocy ludziom w stawianiu czoła wyzwaniom sprzedażowym. Podążając za zmianami i ciągłym rozwojem rynku byłem zawsze aktywnym ogniwem kreatywnie poszukując innowacyjnych rozwiązań, dających przewagę wśród konkurentów. Tak jest i dziś! POLIPONERA daje mi fantastyczną możliwość podzielenia się doświadczeniem i wsparcia Ciebie w codziennym biznesie.
Odskocznią od codziennych, biznesowych tematów jest dla mnie bieganie. Tam znajduję spokój oraz równowagę tak potrzebną do naszego wspólnego sukcesu!!! Biegniemy razem?

QR Kod - Poliponera Wojciech Piorun

QR Kod - Poliponera Wojciech Piorun

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”

                                                                                                                                     Henry Ford

"obróbka tworzyw sztucznych"